Stropnice

20. ledna 2013 v 16:26 | רנטה
Važte si svých rukou, protože jakmile vám půjdou do háje, tak budete na prášky, to vám ganartuju. Protože jakmile na vašich rukou závisí úspěšnost, tak si jich musíte sakra hodně vážit, jinak se vám to vymstí a přjdete o to jediný, o co vám fakt vážně jde.
Úžasný, zjistit, že vás začínají brnět ruce, že vás bolí zápěstí, že nemůžete pořádně nic stisknout.
Jestli kvůli tomu nebudu moct hrát, tak se půjdu střelit, fakt, skočím z zeležničního mostu a přitom si budu systematicky střílet mozek z hlavy. A každýmu kousek věnuju, na památku. Ale z Labe si ho lovte sami.
All you need this love.. All you need this love.. All you need this love, love..
Love is all you need.
Jsem úchyl do čajů. Pořád mám v termosce zásobu krásně horkého neslazeného čaje, v jednom kuse ho srkám ze svého krásného, kýčově babičkovsky kytičkovaného hrníčku. Miluju vaření čaje, a především zbožňuju černý čaj. Dělám všechno tak úžasně podvědomě, napustím vodu po okraj, položím na sporák, pustím plyn, připravím hrníček a sáček s čajem, sednu si a koukám do blba. Koukám a koukám, dokud mě z mých naprosto nesmyslných úvah, jakože jaký by to bylo být krvinkou v něčím těle, nevyruší pronikavé pištění konvice a horká bílá pára všude okolo. Pak čaj zaleju, vezmu do dlaní a a nechám si jím propalovat bříška prstů.
Love, love, love... Love, love, love..
There's nothing you can do that can't be done,
nothing you can sing that can't be sung,
nothing you can say blablablablablablabla..
it's easy.
Naučila jsem se krásně improvizovat, prostě nechat běhat prsty po klavíru a levou rukou hledat harmonie. A když se pak něco naučím, hraju to pořád dokola a dokola, abych si to pořádně vštípila. Druhý den přijdu ke klavíru znovu, z předchozí melodie si nepamatuju ani ň, tak si najdu jinou, a takhle pořád dokola. Našla jsem si soundtrack z Tajuplného ostrova, Forresta Gumpa, Annu Kareninu, Amélii.. je to super. Mám vytisknuto i spoustu not, který jsem dneska konečně smysluplně uspořádala do desek. Zbožňuju listování v nich, a vybírání náhodných částí a spojování je v jedno. Tak si utvořím vlastní splácaninu oblíbených kousků od All you need is love přes All my loving, Imagine, Yesterday po Sweet child o'mine a November rain. Je to boží.
All you need this love.. All you need this love.. All you need this love, love..
Love is all you need.
V jednom kuse teď koukám na himym, po tom, co jsem se rozhodla znovu, nejspíš posté shlédnout Přátelé, hezky od začátku. Ale teď prostě jede himym. Doma mě za to začínají fakt nenávidět, pořád na něco koukám. Ale já prostě nechci dělat nic jinýho, tak už to prosím pochopte. Už i z toho bušení do klávesnice mě pěkně bolí ruka, tak co mám asi dělat? Zblázním se z toho světa kolem sebe, nejradši bych se zavřela do pokoje, zalezla pod peřinu, a sledovala stíny ve tmě a počítala stropnice nad hlavou. Jo, normální lidé sní o počítání hvězd zdánlivě nekonečného vesmíru. Já počítám stropnice.
All you need this love.. All you need this love.. All you need this love, love..
Love is all you need, Love is all you need, Love is All you need, Love is all you need..
Tady jde úžasně poznat, jak jsem boží a krásná, a jak moc ráda se fotím. Tehdy jsem si ostříhala vlasy a udělala lokny. Já mám totiž jinak fakt hrozně málo kudrnatý vlasy, žejo. Ale vypadalo to pěkně. A na týhle fotce vidíte, jak sladce to vypadá.
Už mě ta ruka fakt bolí. To bude fakt prdel, jestli to budou karpální tunely. Jděte si do háje, vy s těma problémama, co máte a nemáte, co chcete, co nechcete, se známkama nebo známostma. Ale ne, nesmím být zlá.
Loučím se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jana-janishka jana-janishka | Web | 23. ledna 2013 v 15:49 | Reagovat

Ahoj,dáš mi prosím hlas pro jana-janishka?
Tady: karinka28.blog.cz/1301/soutez-o-sperk-kdo-se-stane-vitezem
Předem mockrát děkuju a hlas ti klidně oplatím!
A promiň za reklamu!
PS:Máš pěkný blog!

2 Seš mi fuck. Seš mi fuck. | Web | 24. ledna 2013 v 4:39 | Reagovat

Musí bejt fajn mít hudební sluch. Nebo umět noty. Aspoň.

Závislost na himym? *highfive* (ale já teď sleduju Jmenuju se Earl. pro změnu, žejo.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.